
BuschWusch klein

BuschWusch klein
Gemakkelijk te vangen- moeilijk weer uit handen te geven!
Uw kind zal veel plezier beleven met deze zachte bal. Het is eens een heel andere bal. De vele elastiekjes voelen zacht aan en kriebelen een beetje. Hij is gemakkelijk vast te houden, te gooien en te vangen.
Deze bal van silicone kan in de oven of vriezer gedesinfecteerd worden. Hij lijkt op de koosh bal, maar is dus van ander materiaal. Lees hier meer over in de blog.
-
Binnen 14 dagen nog niet tevreden? Geld terug.
-
Gratis verzending bij bestellingen vanaf € 100,-
-
Veilig betalen met iDeal, MisterCash(Belgie) of bankoverschrijving.
-
Merk
JToys
-
Leeftijd
3-5 jaar, 5-7 jaar, 7-10 jaar, 10-99 jaar
-
Afmetingen
Ø 7cm
-
Materiaal
silicone, latex vrij
Zie hieronder de kosten van verzending per order, per verzendadres
BRIEVENBUSPOST PAKKET GEEN VERZENDKOSTEN VANAF
NL € 2,95 € 6,75 € 100,00
BE € 4,50 € 9,95 € 100,00
Alle pakketten worden verstuurd met PostNL.
Je kunt veilig betalen met iDeal, MisterCash(Belgie) of door middel van een bankoverschrijving. Voor extra uitleg, zie Veilig betalen.
Scholen en instellingen kunnen op factuur bestellen.
Zie voor verdere informatie ook onze Klantenservice en Algemene Voorwaarden.
Als je om enige reden niet blij bent met het ontvangen artikel, laat het ons weten! Ik vind dat je volledig tevreden zou moeten zijn met al je aankopen.
Als het toch niet helemaal is zoals je had verwacht, dan heb je natuurlijk de mogelijkheid om de artikel/en binnen 14 dagen na ontvangst te ruilen of te retourneren (geld terug). Neem daarvoor aub altijd eerst even contact op via email met info@toys42hands.nl onder vermelding van het ordernummer en graag ook de reden van de retour vermelden. Ik wil graag leren van waar het mis gaat en wij kunnen overleggen hoe de klacht het best opgelost kan worden.
Zie onze service pagina voor meer details over het retour sturen van een product.
-
Heerlijk ding om mee te friemelen, ik vind het materiaal fijn omdat het koel aanvoelt. Het is leuk om aan de haartjes te trekken, erin te knijpen, over mijn handen te laten rollen, op de rug van mijn hand te laten balanceren etc.